صد و هجدهمین مرحله یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی (یارانه آذرماه ۱۳۹۹) امشب در حالی به حساب سرپرستان خانوارهای کشور واریز می شود که یارانه‌۱۰۰ هزار تومانی کمک معیشت نیز از امروز با ارسال پیامک به سرپرستان خانوارهای مشمول وارد فاز اجرایی خواهد شد. به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرنگار کاماپرس، […]

صد و هجدهمین مرحله یارانه نقدی ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی (یارانه آذرماه ۱۳۹۹) امشب در حالی به حساب سرپرستان خانوارهای کشور واریز می شود که یارانه‌۱۰۰ هزار تومانی کمک معیشت نیز از امروز با ارسال پیامک به سرپرستان خانوارهای مشمول وارد فاز اجرایی خواهد شد.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرنگار کاماپرس، خانوارهای کم درآمد این روزها با تراکم انواع یارانه مواجه اند اما این که آیا این یارانه‌ها گره ای از انبوه مشکلاتی که تورم برای آنها ایجاد کرده می کاهد یا خیر، محل تردید است.

کم درآمدها علاوه بر یارانه ۴۵هزار و ۵۰۰ تومانی به یادگار مانده از احمدی نژاد ، یارانه معیشتی که بعد از گرانی سه برابری بنزین به آنها تعلق گرفت و به ادعای دولت به ۷۰ میلیون نفر پرداخت می شود، گرچه بسیاری از نیازمندان هم مدعی اند این‌یارانه از آنها دریغ شده، را نیز دریافت می کنند که برای خانوارهای چهارنفره و بیشتر به ازای هر نفر ۲۰۵ هزار تومان است. یارانه دیگری که قرار است به این عده پرداخت شود – به شرط آن که فاقد شغل ثابت و بیمه تامین اجتماعی یا مقرری بازنشستگی باشند – یارانه‌۱۰۰ هزار تومانی است که از این ماه تا پایان سال به این افراد تعلق می گیرد. این‌یارانه از امروز با ارسال پیامک به سرپرستان خانوارهای مشمول وارد فاز اجرایی می شود.

کسر ششمین قسط وام ۱ میلیون تومانی از یارانه نقدی این ماه

بنا به اعلام باشگاه خبرنگاران جوان، براساس اعلام سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها یکصد و هجدهمین مرحله یارانه‌نقدی مربوط به آذرماه سال جاری به ازای هر نفر ۴۵۵۰۰تومان به همراه افزایش حداقل مستمری خانوار‌های مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور ساعت ۲۴:۰۰ امروز به حساب سرپرستان خانوار واریز و قابل برداشت خواهد بود.

همچنین بر اساس مصوبه ستاد ملی کرونا و اطلاع رسانی‌های قبلی انجام شده، این ماه ششمین قسط از اقساط تسهیلات قرض الحسنه یک میلیون تومانی از یارانه سرپرستان خانواری که تسهیلات را دریافت کرده اند کسر خواهد شد.

  • منبع خبر : کاماپرس