به گزارش سایت معلولین هدف به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، «ولادیمیر پوتین» امروز دوشنبه از وزارت دفاع کشورش خواست در صورت بروز ضرورت، به صورت فوری به استقرار موشک توسط کشورهای غربی در نزدیکی مرزهای روسیه پاسخ دهد. رئیس‌جمهور روسیه در این خصوص گفت: ما قصد تولید و استقرار موشک‌های میان […]

به گزارش سایت معلولین هدف به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، «ولادیمیر پوتین» امروز دوشنبه از وزارت دفاع کشورش خواست در صورت بروز ضرورت، به صورت فوری به استقرار موشک توسط کشورهای غربی در نزدیکی مرزهای روسیه پاسخ دهد.

رئیس‌جمهور روسیه در این خصوص گفت: ما قصد تولید و استقرار موشک‌های میان برد و کوتاه برد را در قسمت اروپایی روسیه یا سایر مناطق کشور نداریم؛ اما باید آماده باشیم در صورتیکه کشورهای غربی چنین تسلیحاتی را نزدیک مرزهای ما مستقر کنند به سرعت واکنش نشان دهیم.

به گزارش مهر، پس از بازالحاق شبه جزیره کریمه به روسیه بر اساس نتیجه یک همه پرسی آزاد و همچنین به دنبال مشارکت مسکو در مبارزه با تروریست های مصنوع محور غربی- عبری- عربی بنا به درخواست دولت مشروع و قانونی سوریه، کشورهای غربی در تلاش اند تا از هر روزنه ای به منظور ایجاد روسیه‌هراسی و اعمال فشار بر این کشور استفاده کنند.

بر این اساس، ناتو به سرکردگی آمریکا و به بهانه های مختلفی دایما به تقویت حضور خصمانه خود در نزدیکی مرزهای روسیه ادامه می دهد؛ تحرکاتی که همواره اعتراض مسکو را در پی داشته است.

  • منبع خبر : مهر