رئیس قوه قضاییه با حضور بر مزار آیت‌الله محمد یزدی از خدمات ۱۰ ساله آن مرحوم در دوران تصدی دستگاه قضا تجلیل کرد. به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از ایرنا، روز جمعه ایرنا از روابط عمومی قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی شب گذشته (پنجشنبه) در حاشیه سفر یک روزه […]

رئیس قوه قضاییه با حضور بر مزار آیت‌الله محمد یزدی از خدمات ۱۰ ساله آن مرحوم در دوران تصدی دستگاه قضا تجلیل کرد.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از ایرنا، روز جمعه ایرنا از روابط عمومی قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی شب گذشته (پنجشنبه) در حاشیه سفر یک روزه خود به قم بر مزار رئیس اسبق قوه قضاییه حضور یافت.

آیت‌الله محمد یزدی رئیس اسبق قوه قضاییه و رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم روز چهارشنبه ۱۹ آذر در سن ۸۹ سالگی درگذشت.

رئیسی با حضور بر مزار آیت‌الله یزدی در جوار مضجع شریف حضرت فاطمه معصومه(س) و قرائت فاتحه، یاد و خاطره آن مرحوم را گرامی داشت.

رئیس دستگاه قضا را در زمان حضور بر مزار رئیس اسبق قوه قضاییه، حجت‌الاسلام مجید یزدی و دیگر اعضای بیت آن مرحوم همراهی می‌کردند.

رئیسی با تجلیل از خدمات آیت‌الله یزدی در ادوار مختلف انقلاب اسلامی به ویژه ریاست ۱۰ ساله دستگاه قضا، آن مرحوم را عالمی پارسا و مجاهد معرفی کرد که تا آخرین لحظه عمرش در مسیر حق ثابت قدم بود و ولایت را یاری کرد.

رئیس قوه قضاییه با تسلیت فقدان این شخصیت خدمتگزار و دلسوز، برای وی علو درجات‌ و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت کرد.

وی همچنین با حضور بر مزار حضرت آیت‌الله بهجت و قرائت فاتحه، نسبت به مقام شامخ آن عالم وارسته و عارف واصل ادای احترام کرد.

  • نویسنده : آرزو آدم زاد
  • منبع خبر : ایرنا