شرکت مبتکران سهندنیک آشنایی گروه جامکونت با شرکت سهندنیک کاملا تصادفی بود. زمانیکه جناب آقای عباسی مدیر تیم جامکونت به همراه گروه فیلم سازی تیم برای یک پروژه  صنعتی رفته بودند با یکی از عوامل شرکت سهند نیک آشنا شدند که پیشنهاد همکاری با شرکت سهند نیک را ایشان به جناب عباسی دادند. پس از […]

شرکت مبتکران سهندنیک

آشنایی گروه جامکونت با شرکت سهندنیک کاملا تصادفی بود.

زمانیکه جناب آقای عباسی مدیر تیم جامکونت به همراه گروه فیلم سازی تیم برای یک پروژه  صنعتی رفته بودند با یکی از عوامل شرکت سهند نیک آشنا شدند که پیشنهاد همکاری با شرکت سهند نیک را ایشان به جناب عباسی دادند.

پس از انجام روال اداری برای عقد قرارداد به مرکز ترک اعتیاد ماده 16 استان عازم شدیم.

با توجه به اینکه اکثر کارکنان تیم را جامکونت افراد معلول تشکیل می دهند کمک به توانمندسازی افراد دیگر بزرگترین هدف تیم می باشد.

این قرارداد علاوه بر منافع مالی که برای گروه داده پردازان جامکونت دارد حمایت معنوی از افرادی است که تازه از دام بیماری اعتیاد رها شده اند و می خواهند برای خود یک زندگی جدید بسازند.

شروع زندگی دوباره در سهندنیک

همانطور که می دانید برای شروع زندگی نیاز به کار می باشد که این امکان  نیز توسط جناب آقای علی اصغر آزاده مهیا شده است.

ایشان کارآفرین برتر در حوزه ی اشتغال و توانمندسازی افرادی هستند که اعتیاد خود را ترک کرده اند.

شرکت سهند نیک در سال 1396 از طرف وزرات کشور بعنوان کارآفرین برتر سال معرفی گردید.

این مجموعه با بکارگیری نیروهای جوان و متخصص و ایجاد اشتغال آسان برای افراد رها یافته از دام اعتیاد سعی بر این دارد تا در زمینه تولید و اشتغال گامی موثر برای پیشرفت کشور عزیزمان بردارد.

جناب آقای آزاده علاوه بر یک کارفرمای نمونه به عنوان یک برادر و دوست کنار همه ی کارکنان حضور دارند و نهایت تلاش خود را می کنند تا این مجموعه پیشرفت کند و افراد بیشتری را برای همکاری استخدام کنند.

اگر یک روز بتوانید برای دیدن کارگاه بروید واقعا آن همبستگی و صمیمیت را در بین کارگران و جناب آقای آزاده مشاهده خواهید کرد.

نحوه ی خرید محصولات سهندنیک

امیدوارم افرادی که این مطلب را می خوانند از حمایت های خود دریغ نکنند. تمام محصولات شرکت سهندنیک در بخش فروشگاه سایت معلولین هدف و وب سایت سهند نیک موجود می باشد. هرکس می تواند بایک خرید از حامیان معلولین و افراد رها شده از بیماری اعتیاد باشد.

هر خرید شما باعث دلگرمی آنان می شود. شاید برای شما چیز کوچکی باشد ولی برای آنان امید بزرگی است که محصولات تولید شده توسط آن ها بفروش می رسد.

علاوه بر موارد گفته شده بازاریابی تمام محصولات سهندنیک توسط تیم معلولین هدف به صورت انحصاری انجام می شود.

در اینجا جا دارد از جناب آقای آزاده که به تیم معلولین هدف به مدیریت آقای عباسی اعتماد کرده اند تشکر و قدردانی کنیم.